Vefk Yaptıranlar

Vefk Neden Bozulur? Vefk Belirtileri Nedir?

Fiziksel dünyada yaşayan ve bu alemlere alışmış olan insanların manevi dünyaya dair sınırları, bilgileri anlaması oldukça zordur. Vefk yapan hocalar, öte dünyaya dair kuralları yakından biliyor olsa da sıradan insanların bu alemleri anlayabilmesi için ciddi bir araştırma yapması gereklidir. Gayb alemleri, fizik kanunları ile açıklanamayan, bu alemlerde var olan kurallara tabi olmayan güçler içermektedir.

Vefk yapan hocalar, tüm bu kuralları eğitimleri sırasında öğrenmekte ve zaman içinde edindikleri tecrübeler sayesinde anlamaktadır. Vefk yapmanın tecrübe gerektirdiği tüm medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Özellikle, bu işlemde büyü enerjilerinin kullanılmıyor olması nedeniyle, yapılacak her türlü çalışmanın farklı ilimlerden destek alması gerekmektedir.

Vefk yapan hocalar, neredeyse her türlü konuda bu çalışmaların gücünü kullanabilmektedir. Vefklerin çalışma ve etki alanları oldukça geniştir. Örneğin, bir medyum hoca vefk yoluyla insanları birbirine aşık edebilmekte, yine aynı şekilde ayırma ve soğutma gibi işlemler yapabilmektedir. Tüm bu çalışmalarda manevi aleme ait olan fakat büyüden çok farklı olan enerjilerden yararlanılmaktadır.

Vefk için kullanılan enerjilerin kontrol edilmesi oldukça zordur. Bu çalışmaları yapacak olan medyum hocaların mutlaka uzun süreli eğitimlerden geçmesi gereklidir. Her ne kadar maneviyatla alakalı tüm çalışmalarda eğitim esas olsa da vefk yapan hocalar normal hocalara kıyasla daha karmaşık çalışmalar yapmaktadır.

Vefk yapan hocalar, edindikleri bilgileri yıllar içinde tecrübelerini geliştirerek kullanabilmektedir. Tecrübeli olan medyum hocalar, zorlu vefklerde bile başarıya ulaşmaktadır. Her vefkin kendine göre bir zorluğu bulunuyor olsa da özellikle tecrübe konusunda yetkin olan medyum hocalarla çalıştığınız sürece bu zorluklar konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Güvenilir bir medyum hoca, bu alanın en temel kuralı olan dürüstlük esasına her daim bağlı kalacaktır. Vefk yapan hocalar da aldıkları eğitimin her aşamasında bu kural ile çalışmaktadır. Bu nedenle, hiçbir zaman tutmayacak, etkisi zayıf kalacak olan çalışmaları yapmamaktadır. Gerçek medyum hocaların bugüne kadar bir kişiyi bile mağdur ettiği görülmemiştir.

Uzaktan Vefk Yapmak Doğru Mu?

Vefk yapan hocalar, bu işlemleri gaybi kurallar ile gerçekleştirmektedir. Bu kurallarda mesafeler ve fiziksel dünyaya ait bilgiler bulunmamaktadır. Vefk yapılırken sadece öte dünyaya dair bilgilerden yararlanılmaktadır. Bu nedenle, yapılacak olan çalışmalarda mesafelerin herhangi bir önemi yoktur.

Vefk yapan hocalar, uzaktan yapılan çalışmalarda da başarılı sonuçlar alabilmektedir. Aşk, bağlama ve daha pek çok farklı vefk çalışması ile medyum hocalara yakınmış gibi etki elde edilebilmektedir.

Vefk yapan hocalar, herhangi bir çalışmaya başlamadan önce manevi boyutta gerçekleşen bir bakım çalışması yapmaktadır. Bu çalışma sırasında, vefkin uzaktan tutup tutmayacağı da görülmektedir. Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman tutmayacak çalışmaları yapmayı kabul etmeyeceği için işlem konusunda endişe etmenize gerek yoktur.

Başka Ülkelere Bile Vefk Gönderilebilmektedir

Vefk yapan hocalar, çoğu zaman kendi bulundukları ülke dışındaki yerlere bile çalışma yapabilmektedir. Bu çalışmalarda da yine aynı enerjiler, aynı ilimler kullanılmaktadır. Uzman bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece mesafeler konusunda herhangi bir sorun yaşamadan vefk yaptırmak mümkündür.

Bu durum sadece vefkler için değil, tüm diğer manevi çalışmalarda da aynı şekilde geçerlidir. Vefk yapan hocalar, gerekli olan her türlü durumda uzaktan çalışma yapabilmekte, bu işlemlerde de başarılı olunduğu bilinmektedir. Pek çok kişinin yorumunda da okunabileceği gibi, tüm manevi çalışmalarda fiziksel mesafelerden bağımsız şekilde sonuç alınmaktadır.

Sizden sitemize gelen tüm medyum hoca yorumlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply
    masal

    Yeni bir işte başladım çalıştığım yerde maddi sıkıntılar çıkmaya başladı şirkette hatta çok kişiyi işten çıkarttılar ama ben çıkmadım nasıl mı derseniz çünkü allah razı olsun o adamı hiç unutmayacağım eski lise hocama bu konuyu söylediğimde bana vefk yaptırmamı söylemişti rızık açma için ve ali gürses hocanın numarasını vermişti 535 590 62 75 hala ezberimde numarası hocanın hiç unutmayacağım da bu hocaya yaptırdığım vefk sayesinde herkes sıkıntıya girerken ben çok şükür kurtuldum sıkıntılı durumdan allah çok büyük arkadaşlar

  • Reply
    Suna

    Günlerce ağladığım beni terk eden eşim için geri döndürme büyüsü yaptırdım. hocanın adı ali gürses medyumdu. ali hoca diye de geçiyor medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail.com eposta adresi. hoca bana en hızlı sekilde yardım edecek olan çalışmayı bulmak için bakım yaptı sonrasında bana dediğim büyüyü yaptı. büyü on gün civarında tutmaya başladı diyebilirim önce eşim aradı benimle görüşmek istedi geldiğinde bensiz yapamadığını ve tekrar denemek istediğini söyledi ben de hemen kabul ettim tabi. sonrasında bir ay boyunca her gün çiçekle eve geldi ve resmen yalvardı affetmem için çok ilgili davranmaya başladı evliliğimizin ilk günlerinde bile bu kadar sıcak yaklaşmıyordu bana. çok sorunlar yaşarız bir araya gelirsek diye düşünmüştüm ama hiç de öyle beklediğim gibi olmadı. sanki hiç ayrılmamışız kötü bir şey yaşamamışız gibi tekrar bir araya geldik. hocanın işleminden memnun kaldım hatta kendisine arada hala dua ederim aklıma geldikçe

Yorum yapın