Vefk Yaptıranlar

Ayırma Vefki Yaptıranlar

Büyü yapımı yöntemleri arasında pek çok farklı alternatife rastlayabilirsiniz. Bu alternatifler arasında, eğer konu ayırma büyüsü gibi kişiler arasında bir etki yaratmayı hedefleyen çalışmalar yaptırmak istiyorsanız, muska yöntemine çok sık rastlarsınız. Muskalar, genel olarak korunma için yapılıyor olsa bile, ayırma büyülerinde farklı etkiler için kullanılarak, kişiler arasındaki tüm ilişkinin bitirilmesini sağlayabilmektedir.

Ayırma büyüsü yapan bir medyum hoca, her zaman için sonucun kesin olması için uğraşır. Muska ile yapılan ayırma büyüsü de bu kesinliği sağlayabildiği için fazlasıyla popülerdir. Muskalar, içerisine okunan ve yazılan dualar ile etki eder. Ayırma büyüsünde kullanılan duaların farklı versiyonları, medyum hoca tarafından özel hesaplanan saatlerde muska içerisine yazılır. Bu işlem sırasında, yapılacak olan ayırma büyüsünün ne kadar yoğun bir etkiye sahip olması isteniyorsa o kadar karmaşık işlemler uygulanmaktadır. Yazım anında kimi zaman farklı mürekkepler, safran mürekkebi gibi çok nadir malzemeler de kullanılabilir. Yine aynı şekilde, her malzeme, okunacak duanın sayısının ve saatinin yeniden hesaplanmasını gerektirir.

Muska ile yapılan ayırma büyüsü fazlasıyla emek ister. Yapılan muska kapatıldıktan sonra büyücü hocanın dua okumaya devam etmesi gereklidir. Çoğu durumda biten muska üzerine birkaç gün daha dualar okunur. Ardından büyü için gerekli olan çalışma tamamlanır. Muska ile yapılan ayırma büyüsünün etki edebilmesi için ayrılacak olan kişilerin evine yerleştirilmesi gereklidir. Ardından, ilk birkaç gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

 • Reply
  fahri

  Ben bir hata yaptım bu hataya kimse düşmesin…
  Araştırmadan soruşturmadan medyum gizem diye birine 2300 lira eft yaptım…
  Aslında biraz duygusal boşluğumdan çaresizliğimden oldu bu şey normelde araştırmadan böyle şeyler yapmak adetim değildir ama beni hemen olur diyerek ikna etti çalışmanın gelmesi gereken paketi gelmedi…
  Nerede hani hemen geliyordu diye aradım uzaktan yaptım gerek kalmadı dedi… Bunun üzerine ben yine salak gibi beklemeye başladım bir şeyler değişecek olacak diye… Olmadı tabi… Değişen tek şey hafifleyen cüzdan… Hakkımı haram ediyorum artık dalgaya vurmaya başladım işi düşündükçe nefret ediyorum yaptığımdan ve ondan…

Yorum yapın