Vefk Yaptıranlar

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Büyü, insanların hayatında her dönem etkili olmuş bir olgudur. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi büyü çalışmaları tarihin neredeyse her döneminde insanların en çok ilgi gösterdiği çalışmaların başında gelmiştir. Bu çalışmalar sayesinde kişiler yuva kurmuş, kendilerine ait bir aile edinmiştir. Yine aynı şekilde, bağlama büyüsü gibi büyüler sayesinde sayısız yuvanın kurtulduğu ve insanların kötü alışkanlıklarından uzaklaştığı da görülmektedir.

Bağlama büyüsü tarih boyunca çok kez kullanılmış, etkili bir büyü türüdür. Her medyum tarafından yapılamayan bu etkili ve zor büyü çalışmasının doğru şekilde sonuç verebilmesi için pek çok ilim konusunda bilgi sahibi olunması gereklidir. Bunların başında, enerjileri tam olarak anlayabilmeyi sağlayan gizli ilimler gelir.

Bir insanın enerjisi, ona yapılacak olan büyünün tutabilmesi için çok net tanınmak zorundadır. Medyum hocalar bu konu ile ilgili eğitim aldıkları için yapacakları çalışmaları enerjileri inceledikten sonra gerçekleştirir. Böylece hangi büyü yönteminin kullanılacağı belirlenmiş olur.

Bağlama büyüsü gibi çalışmalar halk arasında kolayca yapılabilen büyüler gibi bilinir ancak bu durum kesinlikle yanlıştır. Bu tarz büyülerde mutlaka kişilerin metafizik aleminde var olan yansımaları incelenmek zorundadır. Bunu yapmak için de tecrübe ve bilgi gerekir.

Bağlama Büyüsünde Hangi İlimler Kullanılır?

Bağlama büyüsü yapan medyum hocalar mutlaka işinin ehli olmak zorundadır. Bilgi ve tecrübenin birleşmesine ihtiyaç duyan bu büyü türünün istenen şekilde sonuç verebilmesi için ilk olarak havas ilminde uzmanlaşmış olmak gereklidir.

Havas, duaların gizli gücünü kullanarak isteklerin gerçekleşmesini sağlayan bir ilim türüdür. Bu ilmin uygulayıcıları yıllar boyunca eğitim almak durumundadır. Aynı zamanda, bu tarz bir ilimle çalışacak olan kişilerin mutlaka farklı yöntemler hakkında bilgi sahibi olması gereklidir. Bağlama büyüsü gibi çalışmalar sadece tek bir yöntemle yapılmadığı için yüksek bilgi birikimine sahip olmak çok önemlidir.

Havas dışında ledün ilmi başta olmak üzere pek çok ilimde bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Medyum hocanın nefes gücü ne kadar yüksek olursa olsun bilgisi ve tecrübesi yetersiz kalırsa bağlama büyüsü tutmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapmak Zor Mu?

Bağlama büyüsünün her türü yüksek derecede bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle çalışmaların kendine göre farklı zorlukları bulunur. Birden fazla yöntem ile yapılan bu büyüler kimi zaman çok kolay ve hızlı şekilde yapılırken kimi zaman çok karmaşık çalışmalara ihtiyaç duyulur.

Bir büyünün zorluğu büyü yapılan kişiye ve çalışmayı yapan medyum hocaya bağlıdır. Kişinin enerjisi ne kadar zayıfsa o kadar kolay tesir altına alınır. Bazı insanlarda enerji doğuştan çok güçlü olduğu için bağlama büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyüyü yapmak daha zor bir hal alabilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply
    Mucize

    Bugüne kadar her zaman için birilerini tavsiye ederken çekinceyle yaklaştım Çünkü biri bana iyiyken başkasını kandırabilir diye düşündüm ama bugüne kadar tek tavsiye verebileceğim yürekten güvenebileceğim kişi ali hoca oldu. Ailemin kurtulmasına kendisi vesile oldu. Eşimin ailesi inanılmaz tutucu ve bana karşı çok kaba insanlardı. Evlenmiş olsak da hala boşanmamız için uğraşıyorlardı bu yüzden bizim evimizde hiç doğru dürüst huzur olmuyordu. Ali gürses hocaya bununla ilgili telefon açtım numarasi 0535 590 62 75 derdimi ve sorunumu anlattım. Telefonda konuştuk ve sıkıntının aslında ikna büyüsüne ihtiyacı olduğunu anladık. Bana ikna büyüsü için bir hafta süre verdi, dediğim gibi büyüyü yapıp gönderdi. Nasıl kullanacağıma kadar uzun uzun anlattı, hiç böyle büyü yaptırmamış olmama rağmen kolayca yapabildim. Eşimin ailesinin bana olan tavırları bir haftadan sonra değişti diyebilirim işime güvenmiyorlardı, bu yüzden hep sıkıntı yaratıyorlardı. Hiç dönmeyecekleri düşünceleri değişti, işime güvenmeye yaptığım şeylere saygı duymaya başladılar. Çok farklı bir deneyim oldu benim için gerçekten. Medyumluk mesleğine olan saygım arttı. Bugüne kadar hiçbir konuda kimseyi tavsiye etmemiştim vebale girmemek için ama medyum ali gürses hocayı kesinlikle öneriyorum.

  • Reply
    mertkan

    Medyum murat’a abi dedim hocadır dedim saygılı yaklaştım adam dolandırıcının önde gideni çıktı yurtdışında yaşayan kardeşime 2500 euro dediğini bana 2500 tl diyor ikimizdende ayrı kurlarla para almış …… noktalı yere gelecek küfrü siz koyun…. Hadi işini yapsın helali hoş olsun para sıkıntı değil de vefki de yollamadı engelledi geçti vaktimi ona harcamamak ve sinir hastası olmamak adına peşine düşmedim ama peşine düşen dersini veren birileri olur elbet

Yorum yapın