Vefk Yaptıranlar

Güncel Medyum Hoca Şikayetleri

Medyumlarda eğitim oldukça önemlidir. Manevi dünyada var olan her olayı tanımak, enerjileri kullanmayı öğrenmek sadece iyi bir eğitim sayesinde mümkün olmaktadır. Gerçek medyum hocalar, çok karmaşık konularda bile aldıkları bu eğitim sayesinde büyü yapabilmektedir. Güncel medyum şikayetlerinde de görülebileceği üzere, eğitim almamış olan kişilerin büyü yapması mümkün olmamaktadır. Büyü yapmayı denese bile bu kişilerin yaptığı çalışmalardan herhangi bir tesir alınamamaktadır.

Bilgili ve işinin ehli olan bir medyum hocanın eğitim süreci daha küçük yaşlardan itibaren başlar. Bu eğitim sürecinde hem teorik hem de pratik konularda bilgi edinmesi sağlanır. Medyumlar, bu noktada çok farklı çalışmalar ile işleme başlar. Güncel medyum şikayetlerinde, hakkında şikayet olmayan ancak pek çok kişinin memnuniyetle andığı medyum hocalarda bu eğitim süreci tam anlamıyla kusursuz gerçekleşmektedir.

İşini iyi yapan bir medyum hocanın yaptığı her çalışma başarıya ulaşır. Eğitimleri sırasında, imkansız olan çalışmaları yapmayı kabul etmemek öğretilen medyumlar, size herhangi bir mağduriyet yaşatmamak için asla yapamayacakları işlemleri yapabiliyor gibi göstermeyecektir. Gerçek medyumlar, her daim dürüst oldukları için size herhangi bir mağduriyet yaşatmadan, her istediğinizi alabileceğiniz çalışmalar sunacaktır.

Güncel medyum şikayetleri, eğitimi eksik olan veya herhangi bir eğitim almadan kendini medyum gibi tanıtan dolandırıcıları anlamanız, tespit etmeniz için oldukça iyi bir yardımcıdır. Diğer insanların tecrübelerinden yararlanarak gerçek medyumları bulmak fazlasıyla kolaydır.

Medyumların Eğitimi Gizli Bilgilerle Yapılır

Gerçek bir medyumun bilgi edindiği konular, sıradan bir insanın bilebileceği şeyler değildir. Gerçek medyumlar, bu bilgileri el verme yoluyla, üstat medyumlardan özel olarak alır. Güncel medyum şikayetlerinde bahsi geçen dolandırıcı veya başarısız medyumların böylesi bir eğitim alması mümkün olmamaktadır.

Bilgilerin gizli tutulmasının en önemli sebebi, medyumların bu özel bilgileri korumak istemesidir. Bu bilgileri koruyan medyum hocalar hiçbir zaman mağduriyet yaşamamanızı, istediğiniz her sonucu en iyi şekilde almanızı sağlayacaktır. Yine aynı şekilde, bilginin bu yöntemle aktarılması sayesinde nesiller boyu bozulmaması, her zaman ilk halini koruması sağlanmaktadır.

Gerçek Medyumlar İçin Eğitim Asla Bitmez

Medyum hocalar, yaptıkları her çalışma ile birlikte yeni tecrübeler edinir, daha fazla bilgi öğrenir. Medyumluk mesleğinin uğraştığı enerjiler öte alemlere ait olduğu için bu alemlerde asla bitmeyen bir sonsuzluk bulunur.

Güncel medyum şikayetlerinden yola çıkarak, her zaman başarılı sonuçlar alan ve kendini bu alanda geliştirmeye devam eden hocaları kolayca bulabilirsiniz. İşinin ehli kişilerle çalışmanız, hangi konuda olursa olsun her türlü büyü çalışmasında başarı elde etmenizi sağlayacaktır.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini değerlendirebilirsiniz. Bu mesaj ve yorumların tamamına ulaşmak, dilerseniz daha önce çalıştığınız medyumlar hakkında kendi yorumunuzu paylaşmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Ali bey

    Ben daha önce iki kere evlilik yaptım üçüncü evliliğimi yapmak istediğimi söylediğim için ailem kesinlikle kabul etmedi, hakaretler falan edildi yüzüme karşı. Kocaman yaşını başını almış adamım ya onları kıracaktım ya da evlenmeme ikna olacaklardı. Ben de aileyi kırmaktansa ikna büyüsü yaptırıp işin içinden çıkayım istedim.
    Ali Gürses isimli bir medyumu internette gezinirken buldum medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail mail adresi. Güneş Gazetesinde röportajını okudum bilgili biri olduğunu görünce o dolandırıcılarla uğraşmaktansa bir bu hocaya sorayım dedim. Bana bu işlemin yapılabilir olduğunu söyledi. Yapalım hocam dedim. Bir hafta sürede tamamladı işlemi.
    Sonrasında her şey farklı oldu gerçekten ailem resmen bambaşka insanlara dönüştü, senin kararın senin hayatın gibi şeyler demeye başladılar. Allah razı olsun ki ali hoca sayesinde ailemi karşıma almadan huzurlu bir yuva kurabilmek adına bir adım atabildim.

Yorum yapın