Vefk Yaptıranlar

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

Büyülerin kullanımı yaygınlaştıkça, özellikle soğutma büyüsü gibi tarih boyunca pek çok kez kullanılmış büyüler yapıldıkça, medyum hocalar kimi farklı yöntemler geliştirerek, bu büyülerin çok daha etkili olmasını sağlayabiliyor. Bazen malzemelerini değiştiren, bazense baştan aşağı farklı bir yöntem izleyen medyum hocalar, büyünün amaçladığı sonucu en iyi şekilde alarak, ihtiyaç duyulan rehberliği kolayca sağlayabiliyor.

vefk yaptıranlar

Örnek vermek gerekirse, soğutma büyüsü yapılırken tarih boyunca pek çok farklı yöntemin kullanıldığını görmek mümkün. Bu yöntemlerden bazıları tamamen bireysel bir şekilde, medyum hocanın enerjisiyle alakalı olurken, bazı büyülerde bunun daha ötesine geçilip, medyum hocanın kullandığı malzemelerin gücünden de yararlanılmaktadır.

Bu tarz uygulamalara en yaygın örnek, muska ile yapılan soğutma büyüsüdür. Bu büyüde, gerekli olan dualar bir muska içerisine yazılır ve farklı hesaplamalar yapılarak, özel mürekkepler eşliğinde tamamen soğutma amaçlı bir muska hazırlanır. Soğutma büyüsünde sıkça kullanılabilen bu yöntem, diğer yöntemlerin çaresiz kaldığı veya etkisinin istendiği ölçüde yoğun olmadığı hallerde kullanılabilmektedir.

Muska ile yapılan soğutma büyüsünde, soğutulacak kişilerden birinin çantasına veya evine bu muskayı gizlemek gereklidir. Bu tarz bir zorluğa sahip olması nedeniyle medyum hocalar tarafından ilk tercih olarak kullanılmayan bu büyü yöntemi, diğer yöntemler denendikten ve sonuç alınamadıktan sonra, son çare olarak uygulanmaktadır. Yine aynı şekilde, bu soğutma büyüsünde çok daha karmaşık işlemler gerektiği için her medyum hoca tarafından yapılamamaktadır.

Sitemize gelen yorumları okumak ve siz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

  • Reply
    cemil

    Evlilik büyüsü ile alakalı bir çalışma yaptırmıştım. Medyum Gülizar isimli bir medyum hoca ile çalıştım bu konu ile ilgili. Kendisi başta çok ilgili ve alakalı davranıyordu. Bu yüzden zaten güvenip çalışma ile ilgili tüm detayları kendisinden talep ettim. Parasını da taksit yapıp zahmet etmemesi için tek seferde gönderdim.
    Parayı alır almaz benimle ilgisini kesti. Asistanları çıkmaya başladı telefona. Normalde bu şekilde yaklaşmayan kişi birden bire benimle sanki küsmüş gibi ilişkisini kesmeye başladı. Kendimi çok kötü hissetsem de yine de böyle çalışıyordur diye düşünerek hiçbir şey diyemedim.
    Asistanları bir süredir mesajlarıma aramalarıma yanıt vermez oldu. Normalde büyünün yapılması gereken sürenin üstünden üç hafta geçti, neredeyse bir ayı bulacak gecikme olan kısım. İlgilenmedikleri için artık büyüyü yapacağını düşünmüyorum, sanırım bu şekilde oyalayıp peşini bırakmamı sağlayacak. Eğer gelişme olursa yazacağım ama hiç umudum yok.

Yorum yapın