Vefk Yaptıranlar

Büyü Bulan Hocalar Kimdir?

Manevi dünyalar ile ilgili yapılan her türlü çalışma, aslında çok karmaşık ilim temellerine sahip işlemlerdir. Bu alemlerle alakalı bir çalışma yapılacağı zaman, medyum hocaların kadim dönemlerden gelen bilgilere başvurduğu bilinmektedir. Büyü bulan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocaların aynı şekilde bir ilmi temelde çalışma yaptığı net olarak görülebilen bir durumdur.

Medyum hocaların eğitim süreci, bu ilmi temelin oluşması adına başlangıçtır. Medyumlar, üstat hocalardan el verme yoluyla bilgi almakta, zaman içinde bu alanda çeşitli çalışmalar yaparak kendilerini geliştirmektedir. Büyü bulan hocalar da dahil olmak üzere, tüm hocaların aynı şekilde çalıştığı bilinen bir durumdur. Bu şekilde bir eğitim sürecinden geçilmesi, medyumluk mesleğine ait geleneklerin bozulmadan nesiller boyunca aktarılmasını garanti etmektedir.

Büyü bozma ve büyü bulma çalışmalarında, özellikle rahmaniyete ait enerjilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu enerjileri toplayıp istenen şekilde yönlendirmenin tek yolu kadim dönemlerden kalan hayırlı ilimleri kullanmaktır. Büyü bulan hocalar, aldıkları ilim eğitimi sırasında tüm bu kadim dönem bilgilerine erişmekte, kendilerini bu alanda geliştirerek insanlara yararlı hale gelmektedir.

Büyü bulmak, yerine göre çok zor bir işlem olabilmektedir. Bazı büyü çalışmaları, taşıdığı karmaşık enerjiler nedeniyle çok daha zor tespit edilmekte, bu nedenle bozumu da aynı derecede zor hale gelmektedir. Böylesi büyü çalışmalarını anlamak ve doğru bozumu yapabilmek için mutlaka tecrübesi yüksek olan büyü bulan hocalardan destek almak gereklidir. Doğru hoca ile çalışmadığınız takdirde yapılacak olan işlemlerden hiçbir zaman net sonuç almak mümkün değildir. Özellikle söz konusu işlem karmaşık bir büyünün tespiti olduğu zaman büyü bulan hocaların doğru tercih edilmesi, iyi araştırılması çok önemlidir.

Büyü Bulunurken Ledün Ne İşe Yarar?

Büyü bulan hocalar, maneviyata dair çalışmaların bazı alanlarında ledünden sıkça yararlanmaktadır. Büyünün tespit edilmesi ve hangi büyünün yapıldığını anlamak için de ledün ilminden pek çok kez yararlanılmaktadır.

Ledün dua ve surelerin gücünü anlamaya yarayan bir ilimdir. Ancak, kötü niyetlerle yapılan büyülerin tespitinde de aktif olarak kullanılmaktadır. Bu ilim sayesinde, kötücül enerjiler daha net anlaşılmakta, böylece bozum aşamasında çok daha net sonuçlar alınmaktadır.

Başarılı ve işinin uzmanı olan büyü bulan hocalar, ledün ilmini bir temel ilim olarak öğrenmektedir. Çok küçük yaşlardan itibaren eğitimi başlayan bu ilim sayesinde, kötücül enerjiler çok daha net görülmekte, bozum işlemlerinden tam istenen sonuç alınabilmektedir. Ledün olmadığı sürece büyünün bozulması çok zordur.

Ledün Temel Manevi İlimlerden Biridir

Büyü bulan hocalar, manevi alemlerle alakalı yapılacak olan her türlü çalışmada havas ve ledünün temel olduğu konusunda hemfikirdir. Sadece büyü bulma ve bozma işlemlerinde değil, aynı zamanda hayırlı büyü işlemleri yapılırken de bu ilimlerden sıkça yararlanılmaktadır. Vefk, muska gibi işlemler de dahil olmak üzere, pek çok ilmin temelinde ledün yatmaktadır.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada yayınlanmaktadır. Gelen tüm bu yorumları görmek, dilerseniz yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın